Drezový sifón, nerezová mriežka Q70 mm T-733, DN50/DN40
Click to enlarge
Domov Kuchyňa Sifóny k drezom Drezový sifón, nerezová mriežka Q70 mm T-733, DN50/DN40
Značka
SLOVARM
PLU
18898
Objednávkový kód
621000
EAN
Tovar bude po objednaní na sklade o 15 dní
— ALEBO —
Porovnať
Sledovať
  • Popis
Popis
Sifón drezový, nerezová mriežka Q70 mm
Priemer vývodu odpadu pre pripojenie odpadovej rúry – 50 mm alebo 40 mm
S použitím dodanej redukcie
Spoľahlivý spôsob utesnenia spojov
Technické informácie
Typ drezu: Jednodrez
Priemer mriežky: 70 mm
Materiál: PP
Materiál mriežky: Nerezová oceľ
Typ prepadu: Bez prepadu
Prietok: 0,9 L/s
Teplotná odolnosť: 95 °C