Sifón drezový T-705, DN50/DN40
Sifón drezový T-705, DN50/DN40
Click to enlarge
Sifón drezový T-705, DN50/DN40
Sifón drezový T-705, DN50/DN40
Domov Kuchyňa Sifóny k drezom Sifón drezový T-705, DN50/DN40
Sifón drezový T-705, DN50/DN40
Značka
SLOVARM
PLU
18887
Objednávkový kód
620980
EAN
26 na sklade
— ALEBO —
Porovnať
Sledovať
  • Popis
Popis
Sifón drezový T-705, DN50/DN40
Priemer vývodu odpadu pre pripojenie odpadovej rúry – 50 mm alebo 40 mm
S použitím dodanej redukcie
Spoľahlivý spôsob utesnenia spojov
Technické informácie
Typ drezu: Jednodrez
Priemer mriežky: 70 mm
Materiál: PP
Materiál mriežky: Nerezová oceľ
Typ prepadu: Bez prepadu
Prietok: 0,9 L/s
Teplotná odolnosť: 95 °C